ZWROTY i REKLAMACJE....Masz prawo zrezygnować z towaru zakupionego w Sklepie Internetowym "Kolorowa Kuchnia" w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki bez podania przyczyny.
Warunkiem przyjęcia zwrotu jest nienaruszony stan przedmiotu bez śladów używania (niezniszczony, nienoszony, nieprany, z oryginalną metką).
W przypadku niedotrzymania tych zasad zwrot nie będzie akceptowany. Dokonywanie zwrotu należy zgłosić na adres

e-mail firma@kolorowakuchnia.com

Przedmiot należy odesłać listem poleconym lub przez kuriera.Przesyłkę zwrotną opłaca klient. Przesyłki za pobraniem nie będą odbierane. Zwrot kwoty zapłaconej przez Klienta - nastąpi na wskazane przez Klienta konto bankowe po wypełnieniu i odesłaniu "Formularza zwrotu towaru bez podania przyczyny.".Reklamacja towaru z powodu jego zniszczenia w trakcie przesyłki jest możliwa jedynie na podstawie protokołu reklamacyjnego sporządzonego w obecności doręczyciela.
Uzasadnione reklamacje wadliwego przedmiotu będą realizowane poprzez zwrot kwoty za przedmiot ( łącznie z kosztami przesyłki) na konto Klienta lub zwrot środków na kartę w przypadku płatności kartą,
w ciągu 14 dni roboczych od daty potwierdzenia przez Sklep Internetowy "Kolorowa Kuchnia", odbioru reklamowanego zamówienia.